щодо Протоколу про ліквідацію незаконної торгівлі тютюновими виробами

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Миткалик Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Миткалик Сергій

Доброго дня!

За інформацією ЗМІ, Кабінет Міністрів України в особі Міністерства охорони здоров'я України доопрацював проект Закону України «Про приєднання України до Протоколу про ліквідацію незаконної торгівлі тютюновими виробами» з урахуванням вимог пункту 5 статті 9 Закону України «Про міжнародні договори України» та направив законопроект до Адміністрації Президента України.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Надати інформацію чи запланована Адміністрацією Президента України реєстрація у Верховній Раді України проекту Закону України «Про приєднання України до Протоколу про ліквідацію незаконної торгівлі тютюновими виробами». Якщо так, прошу повідомити про орієнтовну дату реєстрації.
2) Надати інформацію про відповідальний підрозділ Адміністрації Президента України, у якому на сьогодні розглядається та аналізується проект Закону України «Про приєднання України до Протоколу про ліквідацію незаконної торгівлі тютюновими виробами».
3) Надати інформацію про відповідальний підрозділ Адміністрації Президента України, в якому буде прийнято рішення про передання до Верховної Ради України проекту Закону України «Про приєднання України до Протоколу про ліквідацію незаконної торгівлі тютюновими виробами».

З повагою,

Миткалик Сергій

Головний департамент забезпечення доступу до публічної інформаці, Офіс Президента України

1 Attachment