щодо протоколів складених щодо запобігання конфлікту інтересів народних депутатів України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Миткалик Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Миткалик Сергій

Доброго дня!

За інформацією офіційного веб-сайту НАЗК, Національне агентство склало 159 протоколів та внесло 29 приписів за порушення законодавства щодо запобігання конфлікту інтересів у 2017 році.
Серед них, 5 протоколів складених відносно народних депутатів України.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Надати інформацію про народних депутатів (прізвище, ім'я та по-батькові) щодо яких складено протоколи про порушення законодавства щодо запобігання конфлікту інтересів станом на момент підготовки відповіді на вказаний запит.

2) Надати інформацію про номери та дату протоколів складених на народних депутатів та назви судів в які передані ці протоколи щодо порушення законодавства щодо запобігання конфлікту інтересів станом на момент підготовки відповіді на вказаний запит.

З повагою,

Миткалик Сергій

Національне агентство з питань запобігання корупції

1 Attachment

Шановний Сергію!
Надсилаємо сканкопію відповіді
З повагою
валентина, головний спеціаліст сектору з питань доступу до публічної
інформації