Щодо проходження інтернатури та подальшого працевлаштування

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У 2019 році я закінчую ІФНМУ. Я студентка бюджетної форми навчання. Прошу надати інформацію про наявність вакантних місць для працевлаштування випускників вищих медичних навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації у м. Луцьку, Одесі, Херсоні, у Львівській та Івано-Франківській області станом на 19.11.18. Прошу надати інформацію у вигляді таблиці із зазначенням організації, кількості місць і спеціальності.

Та окремо вказати:
- перелік вакантних посад педіатра, неонатолога, дитячий психіатр, дитячий отоларинголог, дитячий анестезіолог для можливого проходження інтернатури випускників вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації у м. Луцьку, Одесі, Херсоні, у Львівській та Івано-Франківській області у 2019 році.
Відповідь прошу надіслати на мою електронну пошту у встановлений законодавством термін.

У разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" до керівника розпорядника, вищого органу, суду або ОМБУДСМАНА.

З повагою,

Кілас Марія Романівна

департамент управління персоналом та кадрової політики, Міністерство охорони здоров'я

2 Attachments

Євгенія Косач,

1 Attachment

З повагою

Євгенія Косач
головний спеціаліст-юрисконсульт департаменту охорони здоров'я
Івано-Франківської облдержадміністрації
м.т. 095 149 85 88, р.т. (0342) 55 20 14

Юлія Генсіровська,

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]

Міністерство охорони здоров'я

1 Attachmentщодо наявності вакантних посад лікарів у закладах охорони здоров’я
Львівської області