Щодо проекту та договору за результатами обласного конкурсу проектів місцевого розвитку.

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Приймаючи до уваги,що запитувана інформація є суспільно значимою,стосується використання бюджетних коштів,на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації , прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копію проекту «Впровадження системи зі збору та вивезенню несанкціонованих сміттєзвалищ, очищення територій від забруднень – як шлях до формування екологічної культури жителів Красноріченської територіальної громади Кремінського району».
2.Копію повідомлення Луганської ОДА про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між Луганською облдержадміністрацією та Красноріченською селищною радою Кремінського району за проектом «Впровадження системи зі збору та вивезенню несанкціонованих сміттєзвалищ, очищення територій від забруднень – як шлях до формування екологічної культури жителів Красноріченської територіальної громади Кремінського району».
3.Копію проекту «Будівництво вуличного відеоспостереження із застосуванням енергозберігаючих технологій в смт Красноріченському».
4.Копію повідомлення Луганської ОДА про результати конкурсу,та копію договору,або проекту примірного договору між Луганською облдержадміністрацією та Красноріченською селищною радою Кремінського району за проектом «Будівництво вуличного відеоспостереження із застосуванням енергозберігаючих технологій в смт Красноріченському».

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати, відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк. В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту.
За порушення Закону «Про доступ до публічної інформації» передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу у розмірі від 425 до 850 грн (25-50 НМДГ).

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236