Щодо проекту рішення "Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ...Кремінської районної ради (пл. Красна, 24)

Олександр Андрєєв

Доброго дня!

Відповідно до ухвали слідчого судді Кремінського районного суду Луганської області від 10.09.2018 р. по справі № 414/2390/18 , в Кремінському ВП ГУ НП в Луганській області відкрито кримінальне провадження № 12018130460000728 від 01.10.2018 р. стосовно посадових осіб Кремінської районної ради сьомого скликання,а саме : голови Кремінської районної ради сьомого скликання Прокопенко В.М.,заступника голови Кремінської районної ради сьомого скликання Руденко Б.В.,начальника відділу по управлінню майном та природними ресурсами Кремінської районної ради сьомого скликання Кременчуцької О.В. , головного спеціаліста-юрисконсульта відділу по управлінню майном та природними ресурсами Кремінської районної ради сьомого скликання Воробйової О.Ю..Кримінальне провадження відкрито за вчинення дій, що підпадають під ознаки ст.ст. 364 , 210 Кримінального Кодексу України,в тому числі,з підстав незаконних дій та незаконної реєстрації права власності 12.01.2018 в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно стосовно об’єкта нерухомості , що належить до спільної власності територіальних громад сіл,селища та міста Кремінського району, розташованого за адресою м.Кремінна ,пл.Красна 4,та якому згідно рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради сьомого скликання № 253 від 31.10.2017 р. про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл,селища та міста Кремінського району була присвоєна нова поштова адреса — м.Кремінна площа Красна,24.
Проектом рішення 46 сесії Кремінської міської ради сьомого скликання " Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови Кремінської районної ради (пл. Красна, 24)",розміщеному на офіційному сайті Кремінської міської ради http://kremrada.gov.ua/index.php/proekti... , що виноситься 05.06.2019р на затвердження 46 сесії Кремінської міської ради сьомого скликання, передбачається на підставі клопотання Кремінської районної ради щодо оформлення земельної ділянки під нежитловою будівлею громадського призначення, враховуючи витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 12.01.2018 за № 24426293,надати дозвіл Кремінській районній раді, юридична адреса: м. Кремінна, вул. Банкова, 1, на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності житлової та громадської забудови, яка розташована по пл. Красна, 24, м. Кремінна, площею 0,0245 га для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови з послідуючою передачею в постійне користування,оформити через землевпорядну організацію, яка має право на виконання цих робіт, проект землеустрою, погодити у встановленому законом порядку та надати міській раді на розгляд та затвердження.
Приймаючи до уваги вищенаведене,враховуючи що запитувана інформація/ документи на офіційному сайті Кремінської міської ради відсутня,на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копію клопотання Кремінської районної ради щодо оформлення земельної ділянки під нежитловою будівлею громадського призначення.
2.Відскановану копію протоколу постійної комісії з питання землекористування, архітектури, будівництва та екології з підписами членів комісії,на якій розглядався проект рішення 46 сесії Кремінської міської ради сьомого скликання " Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови Кремінської районної ради (пл. Красна, 24)"
3.Дані щодо посадових осіб Кремінської міської ради сьомого скликання , що підготували проект рішення 46 сесії Кремінської міської ради сьомого скликання " Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови Кремінської районної ради (пл. Красна, 24)" та ініціювали розгляд цього проекту на засіданні постійної комісії з питання землекористування, архітектури, будівництва та екології ,та для затвердження 46-ї сесії Кремінської міської ради сьомого скликання,враховуючи відкрите кримінальне провадження.

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк.

Нагадую,що відповідно до ч.5 ст.6 З.У. "Про доступ до публічної інформації":" не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно."

В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до суду або Омбудсмана.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати,відповідь на запит та запитувану інформацію/документи прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Кремінська_міська_рада, Кремінська міська рада

3 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]