Щодо приватного нотаріуса Київського МНО Хара Н.С.

Олексій Лефтер

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
В провадженні Високопільського районного суду знаходиться цивільна справа №652/353/21 за позовною заявою Мущицької О.О. (інтереси якої я представляю) до ТОВ «Фінансова компанія «АЛАНД», треті особи Приватний нотаріус КМНО Хара Н.С., Приватний виконавець виконавчого округу Херсонської області Манікін Д.С. про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.
Для повного та всебічного вивчення обставин, за яких обставин приватний нотаріус Київського МНО Хара Н.С. дійшла висновку про наявність безспірної заборгованості, суду необхідно ознайомитися із документами, на підставі яких останнім було вчинено виконавчий напис.
З відкритих джерел стало відомо, що наказом Мінінстерства юстиції України від 12.03.2021 року №931/5 відповідно до рішення Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату №5 від 19.02.2021 року свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю, видане Міністерством юстиції України 17.01.2008 року на ім’я Хари Наталії Станіславівни, було анульовано. .
Крім цього поштове відправлення, яке було направлене приватному нотаріусу Київського МНО Хара Н.С.. на адресу вул. Тарасівська, буд.18, кв.12, м. Київ, інд. 01032, повернулося через неотримання адресатом.
Тому прошу Вас надати інформацію за якою адресою та до кого необхідно звертатися для витребування документів, на підставі яких Приватним нотаріусом Київського МНО Хара Н.С. було вчинено виконавчий напис №22388 від 08.07.2020 року про стягнення з Мущицької О.О. на користь ТОВ «Фінансова компанія «АЛАНД».

З повагою,

Олексій Лефтер

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Владислав залишив коментар ()

Вказаний нотаріус видав безліч виконавчих написів про стягнення коштів (які можна і потрібно скасовувати в суді). На підставі таких виконавчих написів стягується 20% із заробітної плати щомісячно (поки не буде стягнено вся сума заборгованості).
Поки такі рішення не скасовані у судовому порядку - вони вважаються законними і підлягають виконаню.
Якщо є необхідність можу допомогти із судовим оскарженням - (098) 33 98 764 Адвокат