Щодо припинення збирання коштів у фонд ДНЗ 789

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надайте інформацію, коли буде припинене збирання коштів кожного місяця з батьків за кожну дитину у ДНЗ 789? У даному ДНЗ не дотримуються вимог наказу про заборону збирання коштів з батьків.
Миючі засоби, канцелрські товари для співробітників, інтернет для співробітників та різний інвентар і т.д. все це закуповується за кошти батьків, не дивлячись не те, що були поставки від РУО. У ДНЗ наголошують, що все що надається або не вистачає, або воно якесь те, що їм би хотілось. Ну ніяк батьки не повинні це компенсувати.

2. Згідно Закону України, благодійна допомога може бути оплачена на розрахунковий захунок закладу, або РУО. Надайте відповідні документи на який рахунок можна перерахувати благодійну допомогу для ДНЗ 789, так звані благодійні внески надаються адміністрації садочка чомусь налом.

З повагою,

Світлана

Управління освіти, Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

1 Attachment