Щодо припинення збирання коштів у фонд ДНЗ 789

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Світлана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Надайте інформацію, коли буде припинене збирання коштів 30 грн. кожного місяця з батьків за кожну дитину у ДНЗ 789? У даному ДНЗ не дотримуються вимог наказу про заборону збирання коштів з батьків.

Миючі засоби, канцелрські товари для співробітників та різний інвентар і т.д. все це закуповується за кошти батьків, не дивлячись не те, що були поставки від РУО. У ДНЗ наголошують, що все що надається або не вистачає, або воно якесь те, що їм би хотілось. Ну ніяк батьки не повинні це компенсувати.

З повагою,

Світлана

Від: Управління освіти
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Посилання

Доброго дня!

Згідно Закону України, благодійна допомога може бути оплачена на розрахунковий захунок закладу, або РУО. Надайте відповідні документи на який рахунок можна перерахувати благодійну допомогу для ДНЗ 789, бо 30 грн. надаються адміністрації садочка чомусь налом.

І не треба казати, що ТМЦ у ДНЗ 789 розподіляються за потребою, бо це не так і ТМЦ чому завжди не вистачає, бо РУО мало виділило або закупили якесь г... , вибачте за сленг. І ось тепер вкотре на літній період необхідно батькам закупити за власний рахунок миючі засоби, чомусь помічники вихователів не можуть підійти до завхоза и взяти, їм легше у батьків попросити.

З повагою,

Світлана

Від: Управління освіти
Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Посилання