Щодо припинення збирання "благодійних внесків" у школах Святошинського района

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Світлана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надайте інформацію, коли буде припинене збирання коштів кожного місяця з батьків за кожну дитину у ЗОШ 72, 230? У школах не дотримуються вимог наказу про заборону збирання коштів з батьків.
Миючі та чистящі засоби, туалетний папір, серветки, штори, жалюзі, принтери та різний інвентар і т.д. все це закуповується за кошти батьків, не дивлячись не те, що були поставки від РУО. Ну ніяк батьки не повинні це компенсувати.

2. Згідно Закону України, благодійна допомога може бути оплачена на розрахунковий захунок закладу, або РУО. Надайте відповідні документи на який рахунок можна перерахувати благодійну допомогу для ЗОШ 72, 230, так звані благодійні внески надаються адміністрації шкіл чомусь налом.

З повагою,

Світлана

Управління освіти, Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

1 Attachment