Щодо припинення повноважень судді Конституційного суду України Пасенюка Олександра Михайловича

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дацко Олеся, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дацко Олеся

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію:
Чи виконана Постанова Верховної ради України № 775-VII Верховної ради України "Про реагування на факти порушення суддями Конституційного суду України присяги судді" в частині припинення повноважень та звільнення з посадди судді Конституційногос уду України Пасенюка Олександра Михайловича у звязку із порушенням присяги судді.

Якщо виконаня - прошу вказати, коли і в який спосіб вона була виконана в цій частині?

Якщо в цій частині Постанова № 775-VII Верховної ради України "Про реагування на факти порушення суддями Конституційного суду України присяги судді" не була виконана - прошу вказати причини невиконання цієї постанови в частиині припинення повноважень та звільнення з посадди судді Конституційногос уду України Пасенюка Олександра Михайловича у звязку із порушенням присяги судді.

З повагою,

Дацко Олеся

infzapyt, Верховна Рада України

1 Attachment

infzapyt, Верховна Рада України

1 Attachment

Дацко Олеся

Доброго дня!
Я не отримала запитуваної інформації. прошу її надіслати

З повагою,

Дацко Олеся

infzapyt, Верховна Рада України

1 Attachment

Ваше повідомлення готове до надсилання з таким вкладеним файлом або
посиланням:

Переадресація КСУ-489

Відділ документального забезпечення,

1 Attachment