Щодо правил перетину меж підконтрольних частин Донецької і Луганської областей з іншими областями України під час карантину

Лебедь Михайло Олексндровч

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", просимо Міністерство оборони України та Командувача об’єднаних сил в Донецькій і Луганській областях:

1) надати копії підзаконних актів, які регламентують правила перетину адміністративних меж Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей з Донецькою та Луганською областями під час державних заходів карантину проти пандемії COVID-19;

2) дати відповіді на наступні питання:

1. Куди мають звертатися люди, які мають мають критично важливі життєві ситуації, щоб отримати індивідуальні дозволи на пропуск через адміністративні межі Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей з Донецькою та Луганською областями під час карантину?

2. Які відповідні підтверджуючі документи повинні мати люди, які мають мають критично важливі життєві ситуації, для того, щоб отримати індивідуальні дозволи на пропуск через адміністративні межі Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей з Донецькою та Луганською областями під час карантину?

3. Чи передбачена попередня верифікація за допомогою засобів мережі Інтернет та телефонного зв'язку відповідних підтверджуючих документів та інформації про критично важливі життєві ситуації людей, які хочуть перетнути адміністративні межі Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей з Донецькою та Луганською областями під час карантину?

Відповідь просимо Вас надати у електронній формі (скан-копії документів і відповіді) на електронну поштову скриньку сайту "Доступ до правди".

Просимо Вас надати відповідь на цей запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це визначено у ч. 1 ст. 20 Закону "Про доступ до публічної інформації".

Нагадуємо, що згідно з статтею 57 Конституції України, кожному гарантується право знати свої права і обов'язки. Закони та інші нормативно-правові акти, що визначають права і обов'язки громадян, мають бути доведені до відома населення у порядку, встановленому законом. Закони та інші нормативно-правові акти, що визначають права і обов'язки громадян, не доведені до відома населення у порядку, встановленому законом, Конституція України визначає як нечинні.

З повагою,
Лебедь Михайло Олександрович,
член правління ГО "Правозахисна ініціатива"
31.03.2020