Щодо правил перетину лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях під час карантину

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лебедь Михайло Олексндровч, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Лебедь Михайло Олексндровч

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", просимо Міністерство оборони України та Командувача об’єднаних сил в Донецькій і Луганській областях відповісти на наші питання:

1) Чи можливий на час карантину пропуск через контрольні пункти в'їзду-виїзду (КПВВ) з/на тимчасово окуповану частину Донецької і Луганської областей людей, які мають критично важливі життєві ситуації?

2) Куди мають звертатися люди, які мають мають критично важливі життєві ситуації, щоб отримати індивідуальні дозволи на пропуск через КПВВ під час карантину?

3) Які відповідні підтверджуючі документи мають мати люди, які мають мають критично важливі життєві ситуації, для того, щоб отримати індивідуальні дозволи на пропуск через КПВВ під час карантину?

4) Чи передбачена попередня верифікація за допомогою засобів мережі Інтернет та телефонного зв'язку відповідних підтверджуючих документів та інформації про критично важливі життєві ситуації людей, які хочуть перетнути КПВВ під час карантину?

Відповідь просимо Вас надати у електронній формі (скан-копію відповіді) на електронну поштову скриньку сайту "Доступ до правди".

Просимо Вас надати відповідь на цей запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це визначено у ч. 1 ст. 20 Закону "Про доступ до публічної інформації".

Нагадуємо, що згідно з статтею 57 Конституції України, кожному гарантується право знати свої права і обов'язки. Закони та інші нормативно-правові акти, що визначають права і обов'язки громадян, мають бути доведені до відома населення у порядку, встановленому законом. Закони та інші нормативно-правові акти, що визначають права і обов'язки громадян, не доведені до відома населення у порядку, встановленому законом, Конституція України визначає як нечинні.

З повагою,
Лебедь Михайло Олександрович,
член правління ГО "Правозахисна ініціатива"
31.03.2020