Щодо повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Іван, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) щодо повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, у звязку з тим, що дідусь хоче подарувати квартиру онуку - суб'єкту декларування (кат. Б). Ставка податку - 0, оцінка майна не проводиться. Чи потрібно подавати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані (подарунок і об'єкт). Чи достатньо потім відобразити квартиру в щорічній декларації тільки як об'єкт нерухомості?

Наперед вдячний!

З повагою,
Іван

Національне агентство з питань запобігання корупції

Запитувана Вами інформація стосується надання роз’яснень з питань застосування актів законодавства, тобто за своїм змістом є зверненням.
Прохання оформити відповідно до вимог ст. 5 Закону України «Про звернення громадян».
Стаття 5. Вимоги до звернення: У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.
В електронному зверненні також має бути зазначено назву установи, до якої звертається громадянин електронну або поштову адреси, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Листи, які надходять через офіційну електронну адресу направляються (прикріпленим файлом) з підписом у сканованому вигляді

показати цитоване