Щодо посадових осіб П.І.Б ОГП (ГПУ) які приймали участь від держави Україна у процедурі досудового врегулювання про виплату компенсації у розмірі еквіваленті 5 млн.доларів г-ці Тимошенко Ю.В.

Юрій Литвиненко

Доброго дня!

Доброго дня!

Згідно, інформації Національного агенства запобігання корупції у квітні місяці народним депутатом України Тимошенко ЮВ. було задекларовано близько 138 млн.грн (5 млн.доларів) отриманої компенсації за процедурою досудового врегулювання щодо її незаконного осудження та утримання у в'язниці у період 2011 - 2014 р.р.

На підставі статей 1131920 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копію укладеної угоди між Україною за участі посадових осіб ОГП (ГПУ)та г-ка Тимошенко Ю.В., що стало підставою про виплати такої компенсації та розміру г-ці Ю.В. В порядку досудового врегулювання, оскільки позов особи був до держави Україна.

2. Повідомити П.І.Б. посадових осіб ОГП (ГПУ), інших Центральних органів влади, т.ч. посадових осіб Офісу Президент та назву адвокатське об'єднання, які вели перемовини та погодили від держави Україна в порядку досудового врегулювання позовних вимог із адвокатською фірмою США за дорученням г-ки Тимошенко Ю.В.

З повагою,

Юрій Литвиненко

public, Генеральна Прокуратура України

1 Attachment