Щодо посадових осіб органів влади, які погодили від держави Україна за процедурою досудового врегулювання виплату компенсації у розмірі еквіваленті 5 млн.доларів г-ці Тимошенко Ю.В.

Юрій Литвиненко

Доброго дня!
Згідно, інформації Національного агенства запобігання корупції у квітні місяці народним депутатом України Тимошенко ЮВ. було задекларовано близько 138 млн.грн ( 5 млн. доларів) отриманої компенсації за процедурою досудового врегулювання щодо її незаконного осудження та утримання у в'язниці у період 2011 - 2014 р.р.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Копію Постанови ВРУ щодо виплати такої компенсації і її розміру г-ці Тимошенко Ю.В. в порядку досудового врегулювання, оскільки позов особи був до держави Україна.
2. Повідомити П.І.Б. посадових осіб Центральних органів влади, т.ч. посадових осіб Офісу Президентв та назву адвокатське об'єднання, які вели перемовини та погодили від держави Україна в порядку досудовогоо врегулювання позовних вимог із адвокатською фірмою США за дорученням г-ки Тимошенко Ю.В.

З повагою,

Юрій Литвиненко