щодо порушення ДБН

Доброго дня!

Пунктами 10.1.2, 10.1.8 ДБН Б.2.2-12:2019 визначено, що розміщення місць відстою великовантажного автомобільного транспорту слід передбачати в периферійній зоні міст та на підходах до них з розрахунку площі 120 м на одиницю транспорту.
Транспортно-складські комплекси, в яких здійснюється накопичення та формування за відповідними маршрутами контейнерних та інших вантажів, слід розташовувати або передбачати до виносу за межі житлових, ландшафтних та рекреаційних територій, наближаючи до транспортних коридорів переважно в вузлах, де перетинаються декілька видів зовнішнього транспорту й морських і річкових портах, прикордонних пунктах пропуску і з’єднуватися під’їздами з
найближчими населеними пунктами.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. На якій відстані від межі житлової забудови можливе розміщення відкритого складу будівельних матеріалів в селищі міського типу (зокрема, курних матеріалів: щебінь, пісок).

2. Чи дозволяється в межах селища міського типу, в районі щільної житлової забудови розміщення постійно діючого автопарку важкої техніки та відкритих будівельних складів із курними матеріалами (щебінь, пісок)?

На якій відстані від найближчої житлової ділянки можливе розміщення таких автопарків?

3. Чи є порушенням норм і вимого законодавства з боку місцевого органу влади, який допустив подібне розміщення відкритого складу і жодним чином не сприяє його перенесенню/закриттю?

Із відповіддю на дані та інші питання від Мінрегіонбуду можна ознайомитися за посиланням https://dostup.pravda.com.ua/request/778...

З повагою, Кирил

ЗВГ ЛЬВІВ, Головне управління Держгеокадастру у Львівській області

2 Attachments

ГУ Держгеокадастру у Львівській області
Документ 484/0/63-20 від 02.12.2020 10:10:20
Про розгляд запиту на публічну інформацію