Щодо порушень в роботі нотаріусів Київського міського територіального округу

Антон Семак

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи проводилась у Міністерстві юстиції України перевірка скарги відносно ГЕМБАРСЬКОЇ СВІТЛАНИ ІВАНІВНИ - приватного нотаріуса Київського міського територіального округу стосовно шахрайства при внесенні даних в держреєстр прав та обтяжень майна, відповідно до інформації викладеної в статті «На Київщині колектори вигнали на вулицю сім’ю з онкохворою та трьома дітьми» Інтернет сторінка: https://antikor.com.ua/articles/139323- na_kijivshchini_kolektori_vignali_na_vulitsju_simju_z_onkohvoroju_ta_trjoma_ditjmi

2.Чи видавався наказ Міністерства юстиції України про скасування рішення приватного нотаріуса Київського міського територіального округу Гембарської С.І. про державну реєстрацію прав та обтяжень.

3. Чи заблоковувався доступ Гембарської Світлани Іванівни - приватного нотаріуса Київського міського територіального округу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно державним підприємством «Національні інформаційні системи»

4. Чи порушувалась кримінальна справа відносно Гембарської Світлани Іванівни - приватного нотаріуса Київського міського територіального округу стосовно шахрайства при внесенні даних в держреєстр прав та обтяжень майна.

5. Чи притягувалась Гембарська С.І. в якості відповідача , третьої особи чи в іншому статусі до розслідування прокуратурою Києва та прокуратурою Київської області стосовно шахрайства при внесенні даних в держреєстр прав та обтяжень майна та по іншим справам.

6. Рішення, які були прийняті стосовно Гембарської С.І. Міністерством юстиції України за результатами перевірок та розгляду скарг громадян за період її роботи приватним нотаріусом.

З повагою,

Антон Семак