Щодо порядку отримання посвідки на тимчасове проживання у звязку з возєднанням сімї

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Іноземець, громадянин Росії, приїхав до України, одружився на громадянці України. Отримав посвідку на тимчасове проживання строком на 1 рік. В період карантину не встиг продовжити термін дії посвідки.
Прошу поінформувати в якому порядку слід діяти, які документи потрібно зібрати для того, щоб отримати нову посвідку на тимчасове проживання на території України іноземцю, який одружився на громадянці України.
Яка існує відповідальність за невчасне оформлення посвідки на тимчасове проживання на території України.
Чи ввжається таким, який на законних підставах перебуває на території України на період до отримання посвідки на постійне проживання іноземець, який прибув до України, одружився на громадянці України та отримав посвідку на тимчасове проживання, термін якої один рік минув і не встиг її поновити вчасно.

З повагою,

Андрій

Державна міграційна служба України

Доброго дня.

Monday, October 4, 2021, 11:34:05 PM, Ви написали:

показати цитоване

Відповідно до частини першої статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Запитувана Вами інформація не може бути віднесена до жодного з видів
публічної інформації, розпорядником якої є ДМС (згідно з Переліком видів публічної інформації розпорядником якої є Державна міграційна служба України, затвердженим наказом ДМС від 05.12.2014 № 345). Ваш лист, поданий як інформаційний запит, не відповідає вимогам до запиту на інформацію та є по суті зверненням громадянина, оскільки має всі ознаки звернення стосовно надання роз’яснень законодавства.

Нормою статті 5 Закону України "Про звернення громадян" (далі - Закон) визначено, що у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.
Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог звернення вважається анонімним і розгляду не підлягає.

Звернення громадян до Державної міграційної служби України можна надіслати визначеними способами:
- поштового зв`язку на адресу вул. Володимирська, 9, м. Київ, 01001
- в електронному вигляді за посиланням https://dmsu.gov.ua/services/hotline.html
- на електронну адресу [Державна міграційна служба України request email].

--
З повагою,
Головний спеціаліст Рябова Н.В. mailto:[email address]