Щодо Положення про оперативний штаб з управління АТО

Лебедь Михайло Олексндровч

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", ПОВТОРНО прошу Вас надати мені копію Положення про оперативний штаб з управління антитерористичною операцією, що було затверджене постановою Кабінету Міністрів України № 611-11 від 12 травня 2004 року.

Документ прошу Вас надіслати або у письмовій формі на адресу: 87515, м.Маріуполь, пр.Миру, 85, а/c № 102, або у електронній формі (скан-копію документу або гіперпосилання на нього) на електронну поштову скриньку сайту "Доступ до правди".

Наголошую, що Кабінет Міністрів України нічого не відповів на мій аналогічний запит від 05.06.2018 (реєстраційний № ЛЕ-8187047), який було надіслано мною за допомогою веб-сайту держустанови "Урядовий контактний центр" (www.ukc.gov.ua).

Прошу Вас надати відповідь на цей запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це визначено у ч. 1 ст. 20 Закону "Про доступ до публічної інформації". Готовий відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк у разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, як це визначено у ч. 2 ст. 21 Закону "Про доступ до публічної інформації". З повагою, Лебедь Михайло Олександрович 05.06.2018

Лебедь Михайло Олександрович,
член правління ГО "Правозахисна ініціатива"
04.07.2018

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

ГО «Правозахисна ініціатива»
М. О. ЛЕБЕДЮ
[FOI #36288 email]

Шановний Михайле Олександровичу!

За результатами розгляду Вашого запиту від 04.07.2018, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів з веб-сайту «Доступ до правди», в межах компетенції повідомляємо.
Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Постанова Кабінету Міністрів від 12.05.2004 № 611-11 відповідно до частини другої статті 6 та статті 8 Закону України «Про доступ до публічної інформації» має гриф секретності «Таємно».
Разом з тим, згідно із Законом України «Про Кабінет Міністрів України» та відповідно до § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є вищим органом у системі органів виконавчої влади, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні органи виконавчої влади.
Згідно із частиною першою статті 20 Закону України «Про державну таємницю» державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації мають право провадити діяльність, пов’язану з державною таємницею, після надання їм Службою безпеки України спеціального дозволу на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею.
Крім того, статтею 5 Закону України «Про державну таємницю» визначено, що Служба безпеки України є спеціально уповноваженим державним органом у сфері забезпечення охорони державної таємниці.
Відповідно до підпункту 2 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини другої статті 6, частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано до Служби безпеки України для розгляду з урахуванням вимог статті 8 Закону України «Про державну таємницю» та інформування Вас в установленому порядку.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріат Кабінету Міністрів України

показати цитоване

Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Здравствуйте, Foi+request-36288-5908a774.

--
С уважением,
Atc mailto:[email address]