Щодо подання декларацій

Олександр Андрєєв

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Дані щодо осіб Кремінської міської ради , та установ, засновником яких є Кремінська міська рада, на яких поширюється дія ст.3 З.У. «Про запобігання корупції» , та які до 01.04.2020 року повинні подати електронні декларації(враховуючи осіб,які звільнилися та/або звільнені) . Дані прошу надати у вигляді таблиці в наступному форматі : Прізвище, Ім'я , По батькові (за наявності), Займана посада (або посада, на яку претендує кандидат), Місце роботи або проходження служби (або місце майбутньої роботи чи проходження служби для кандидатів).
2 Штатний розпис Кремінської міської ради станом на 31.12.2019р.(зі змінами включно).
3. Штатний розпис структурних підрозділів, підпорядкованих Кремінській міській раді, та штатний розпис установ, засновником яких є Кремінська міська рада ,посадові особи яких повинні подавати електронні декларації, станом на 31.12.2019 року.

З метою економії бюджетних коштів ,прошу відповідь поштою не надсилати,відповідь на запит та запитувану інформацію прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua

З повагою,
Андрєєв Олександр Вікторович ,
керівник РГО «Кремінський центр правової інформації,консультації та допомоги «КОЛОХОРТ»,
ЄДРПОУ 38817298 ,
+380509388236

Кремінська_міська_рада, Кремінська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Кремінська_міська_рада, Кремінська міська рада

1 Attachment

КУ "Трудовий архів"