Щодо питання питання скасування містобудівних умов та обмежень (Відділ містобудування Тернопільської РДА).

Леся Миколаївна Ракоча

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи).

13 жовтня 2015 року Департамент архітектури, будівництва і ЖКГ та енергозбереження Тернопільської ОДА надіслав відділу містобудування та архітектури Тернопільської районної державної адміністрації лист і переслав наше звернення, про що повідомив нам листом №01-10/1806 від 13.10.2015 року). Однак відділ містобудування та архітектури Тернопільської РДА не відреагував на це звернення.

27 січня 2016 року, за словами працівника Департаменту архітектури, будівництва і ЖКГ та енергозбереження Тернопільської ОДА Королюка О.В., ПОВТОРНО було переслано звернення ТОГО "ПРАВДА" до вас.

Просимо Вас надати копію відповіді на звернення Департаменту архітектури, будівництва і ЖКГ та енергозбереження Тернопільської ОДА від 27.01.2016 року на звернення ТОГО "ПРАВДА" (з питання скасування містобудівних умов та обмежень, виданих відділом містобудування та архітектури Тернопільської районної державної адміністрації).

Відповідно до ст. 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", відповідь на запит на інформацію надається не пізніше 5-ти робочих днів з дня отримання запиту.

Відповідь на це звернення просимо надсилати за адресою: пров. Микулинецький буд.6, кв.59, смт.Велика Березовиця, Тернопільський район, 47724 на скриньку: [email address] .

З повагою,Ракоча Л.М.,
ТОГО "ПРАВДА"