Щодо питань вимог до освіти та праці фахівців ІРЦ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Алла, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Відповідно з новими змінами у законодавстві, зокрема до Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2021 р. № 765, згідно пункту 44 - «на посади педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру призначаються особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу педагогічну (психологічну) освіту ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальностями “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”) або “Психологія (“Практична психологія”), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менш як два роки у порядку, встановленому трудовим законодавством».
Наразі в деяких ІРЦ склалась наступна ситуація, що в даних установах працюють фахівці, які були прийняті за виробничою необхідністю без конкурсного відбору на роботу за строковою угодою до заміщення вакантної посади ще до відповідних змін у Положенні про інклюзивно-ресурсний центр. Проведення фахового конкурсу було неможливим із-за карантинних обмежень. Чи можна, враховуючи нове законодавство, залишити даних фахівців на займаних посадах, якщо вони відповідають професійним вимогам? А також, чи мають право керівники ІРЦ приймати на роботу фахівців зі стажем роботи менше аніж 2 роки з освітою ступеня бакалавра за умови подальшого їх навчання у ВНЗ для здобуття повної вищої освіти, ступеня магістра та відповідно за яким тарифним розрядом можна буде нараховувати їм заробітну плату?

З повагою,

Алла

MON, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]