Щодо питань державної служби в Україні

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Відповідно до частини 1 статті 92 Закону України "Про державну службу" від 10.12.2015 № 889-VIII, "До посад патронатної служби належать посади радників, помічників, уповноважених та прес-секретаря Президента України, працівників секретаріатів Голови Верховної Ради України, його Першого заступника та заступника, працівників патронатних служб Прем’єр-міністра України та інших членів Кабінету Міністрів України, помічників-консультантів народних депутатів України, помічників та наукових консультантів суддів Конституційного Суду України, помічників суддів, а також посади патронатних служб в інших державних органах". В такому випадку, чи є можливим створення патронатних служб при таких центральних органах виконавчою влади як державні служби, державні агентства, та державні інспекції?

2) Чи є чинним на сьогоднішній день Наказ Нацдержслужби України від 13 вересня 2011 року № 11 "Про Довідник типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад державних службовців"?

З повагою,

Соломія

Від: Mail Delivery System

This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

[email address]
(generated from [Національне агентство України з питань державної служби request email])
User unknown
[email address]
(generated from [Національне агентство України з питань державної служби request email])
User unknown

show quoted sections

Посилання

Від: Tetyana
Національне агентство України з питань державної служби

У зв'язку з тим, що Ви просите надати роз'яснення щодо застосування норм
чинного законодавства, Ваше звернення не може бути розглянуто в рамках
Закону України “Про доступ до публічної інформації”. Роз'яснення щодо
застосування норм чинного законодавства надаються відповідно до вимог
Закону України “Про звернення громадян” (статті 5, 8 вимагають вказувати
прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання автора).

Посилання