Щодо петиції

Мельник Галина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надайте інформацію, коли була подана петиція до органу місцевого самоврядування «Вимагаємо зберегти територію стадіону «Прогрес» у комунальній власності!» (Єдина система місцевих петицій https://e-dem.in.ua/n/Petition/View/1515)

2. Надайте інформацію про дату реєстрації зазначеної електронної петиції.

3. Надайте інформацію про дату, коли відповідна інформація була оприлюднена на сайті Львівської міської ради і її вимоги стали відомими посадовим особам ЛМР та громадськості.

4. Надайте інформацію про дату початку збору підписів за петицію.

5. Надайте інформацію, коли зазначена петиція набрала необхідну кількість підписів на її підтримку; вкажіть загальну кількість осіб, які підписали електронну петицію.

Інформацію прошу надавати, зберігши нумерацію поставлених запитань.

Якщо, ця інформація відноситься до інформації з обмеженим доступом, то надати наказ на її обмеження.
Якщо ця інформація містить персональні дані, то приберіть в документах персональні дані та надайте документи без персональних даних.
Якщо деякі з вищезазначених документів відсутні - чітко напишіть, що вони відсутні.
Згідно з частинами 1 і 4 статті 20 Закону № 2939 розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів із дня отримання запиту.

З повагою,

Мельник Галина