Щодо перевірок ТОВ «АГРОФОН» з питань додержання законодавства у сфері рибного господарства

Володимир БОГАТИР

Доброго дня!

Державне агентство рибного господарства України (Держрибагентство) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства і який реалізує державну політику у сфері рибного господарства та рибної промисловості, охорони, використання та відтворення водних біоресурсів, регулювання рибальства, безпеки мореплавства суден флоту рибного господарства.

Питання щодо додержання законодавства у сфері рибного господарства має високий суспільний інтерес, є предметом широкої суспільної дискусії і стало предметом чисельних публікацій в засобах масової інформації.

* * *

За даними пілотного модуля планування заходів державного нагляду (контролю) та збору інформації для запуску інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) запущеного Державною регуляторною службою України спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та за підтримки Офісу ефективного регулювання (BRDO) наявна інформація про заплановані Державним агентство рибного господарства України перевірки товариства з обмеженою відповідальністю «АГРОФОН» (код ЄДРПОУ 32233821) з питань додержання законодавства у сфері рибного господарства:

- 15.01.2019, за місцем провадження господарської діяльності: Місце провадження господарської діяльності: став в межах с. Півні Дмитрівської сільради Фастівського району Київської області;

- 14.09.2018, за за місцем провадження господарської діяльності: Місце провадження господарської діяльності: 08533, Київська обл., Фастівський р-н, с. Дмитрівка, вул.Червоноармійська, 20; Став в межах с. Півні Дмитрівської сільради Фастівського району Київської області; [Державна регуляторна служба України. Наказ №139 (з урахуванням змін, внесених наказами №151 від 28.11.2017 та №13 від 29.01.2018)]

- 23.12.2016, за місцем провадження господарської діяльності суб’єкта господарювання, або його відокремлених підрозділів: Став с.Півні, Фастівський р-н, 08533, Київська обл., Фастівський р-н, с.Дмитрівка, вул.Червоноармійська, 20. [Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Наказ № 1909 (зі змінами, відповідно до наказу № 2128)]

https://inspections.gov.ua/site/index?An...

* * *

Відповідно до статті 19 Загальної декларації прав людини, прийнятої і проголошеної резолюцією 217 A (III) Генеральної Асамблеї ООН від 10 грудня 1948 року кожна людина має право безперешкодно шукати, одержувати і поширювати інформацію та ідеї будь-якими засобами і незалежно від державних кордонів.

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Статтею 68 Конституції України передбачено, що кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Згідно до статті 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Відповідно статті 5 Закону України «Про інформацію» кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів.

На підставі наведеного та керуючись статтями 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, —

ПРОШУ:

(1) Надати інформацію чи проводились Державним агентством рибного господарства України перевірки ТОВ «АГРОФОН» (код ЄДРПОУ 32233821) з питань додержання законодавства у сфері рибного господарства та в разі проведення надати скан-копії документів про результати їх проведення.

(2) Надати перелік перевірок ТОВ «АГРОФОН» (код ЄДРПОУ 32233821), які проводились Державним агентством рибного господарства України з 2011 року і по теперішній час.

З повагою,

Володимир БОГАТИР

Державне агентство рибного господарства України

, .

--
,
Ovbr mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання

Від: Київський рибоохоронний патруль відділ Іхтіології

.......

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
https://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем

Посилання