Щодо перевірок санітарного стану повітря

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Одосій Анастасія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Одосій Анастасія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи відноситься до повноважень Держпродспоживслужби України та її територіальних підрозділів проведення перевірок (досліджень), вжиття заходів державного нагляду (контролю) у зв’язку із створенням підприємствами (іншими суб’єктами) смороду (неприємного запаху), в тому числі за межами їх санітарних захисних зон (в житлових мікрорайонах).

Якщо вказане питання відноситься до компетенції органів Держпродспоживслужби, яка методика та алгоритм проведення відповідних перевірок (досліджень), чим вони регламентовані, якими є підстави для проведення вказаних перевірок (досліджень).

Якими повноваженнями наділені посадові особи органів Держпродспоживслужби під час проведення вищевказаних перевірок (досліджень), та які заходи реагування можуть бути вжиті у випадку виявлення порушень вимог законодавства суб’єктами, які створюють сморід.

Чи керуються органи Держпродспоживслужби при проведенні перевірок (досліджень) санітарно-гігієнічного стану повітря у зв’язку із створенням підприємствами (іншими суб’єктами) смороду (неприємного запаху) в житлових мікрорайонах вимогами РД 52.04.186-89 «Руководство по контролю загрязьнения атмосферы» в тому числі в частині періоду спостережень, відстаней від факела викиду для встановлення його джерела, підготовки програми обстеження.

Чи є порушенням законодавства, санітарних норм і правил створення підприємством інтенсивного смороду в житловому мікрорайоні за межами його санітарно-захисної зони, якщо умовами дозволу на викиди прямо передбачено, що суб’єкт господарювання повинен забезпечити, щоб всі роботи на об’єкті проводились таким чином, щоб викиди в атмосферне повітря та /або запах не призводили до суттєвих незручностей за межами об’єкту.

Про проведені органами Держпродспоживслужби перевірки додержання вимог санітарного стану повітря, створення неприємного запаху суб’єктами господарювання, упродовж 2016-2019 років, за результатами яких були встановлені відповідні порушення.

В тому числі у зв’язку із роботою ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» та ТзОВ «Біопаливно-енергетична компанія» у Волинській області; філії «Гаврилівський птахівничий комплекс» ТОВ «Комплекс Агромарс» (Київська область), ПрАТ «Фанплит» (м. Київ); «Попівський експериментальний завод» (Сумська область).

Крім цього, прошу надати скановані копії актів перевірок, приписів , протоколів відбору повітря або інших документами, якими зафіксовані результати вищевказаних перевірок.

З повагою,

Одосій Анастасія

ГУ ДПСС в м. Києві,

1 Attachment

--
з повагою
ГУ ДПСС в м. Києві

Корпоративна поштова скриня,

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Відділ держсанепідекспертизи Держпродспоживслужби,

1 Attachment

--
Доброго дня!
Шановна пані Анастасіє!
Направляємо відповідь на Ваш запит
З повагою
Відділ державної санітарно-епідеміологічної
експертизи Управління державного нагляду
за дотриманням санітарного законодавства
Держпродспоживслужби України
279 75 58

Одосій Анастасія

Доброго дня!
Відповідь нечитабельна. Віскануйте будь ласка повторно

З повагою,

Одосій Анастасія

Головне управління Держпродспоживслужби у Волинській області,

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

3 Attachments

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]