Щодо переліку форм статистичної звітності

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви ТОВ "ТЕЦРП", будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Товариство з обмеженою відповідальністю "Теплоенергоцентр Роганського промвузла" (код ЄДРПОУ 42509827) з 24 грудня 2019 року здійснює господарську діяльність з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії та є виконавцем послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води (код КВЕД 35.30 Постачання пари, гарячої води та кондиційованого повітря).
Відповідно до статті 16 Закону України "Про державну статистику" від 17.09.1992 № 2614-XII та з метою уникнення порушень, передбачених статтею 186-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, просимо надати роз'яснення щодо переліку необхідних форм звітності, які Товариство обов'язково має надавати до органу державної статистики.

З повагою,

ТОВ "ТЕЦРП"

Державна служба статистики України

1 Attachment

!

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]