Щодо передачі майна

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Раїса Степанова, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Раїса Степанова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи) та зазначити:

1. Органом місцевого самоврядування (міською радою) ліквідовано заклад освіти, проведено ліквідаційну процедуру та припинено юридичну особу із внесенням відповідних відомостей до Державного реєстру.

Чи може структурний підрозділ районної у місті ради, який обліковує на власному балансі будівлю ліквідованого закладу освіти на праві оперативного управління – передати дану будівлю в державну власність?

2. відповідь прошу надати із посиланням на норми діючого законодавства.

З повагою,

Раїса Степанова

zvorot_zv, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Мінекономіки отримало Ваш електронний лист та повідомляє.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Зазначений лист не відповідає вимогам до запиту на публічну інформацію, містить, по суті, прохання про надання роз’яснень, тому не може бути розглянутим відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”.
Відповідно до частини другої статті 2 Закону України “Про доступ до публічної інформації” Закон не поширюється на відносини, зокрема у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом. Отже Ваш лист буде розглянуто Міністерством відповідно до статті 20 Закону України “Про звернення громадян”.

З повагою

Відділ організації роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації

show quoted sections

Homik M., Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства