Щодо підземних переходів по вулицях Городоцькій та Любінскій

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Світлана Радевич, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Світлана Радевич

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
- Коли, ким і де був оголошений конкурс на укладання договору публічно-приватного партнерства на ремонт підземних переходів розташованих по вулиці Городоцькій, біля будинку №321, та вулиці Любінській, біля будинку №100.
- Надати копію оголошення в ЗМІ про проведення конкурсу по відбору приватного партнера на ремонт переходів за вищевказаними адресами.
- Надати копію розпорядчого акту про створення комісії для відбору приватного партнера для ремонту вищевказаних підземних переходів.
- Надати копію рішення комісії по відбору приватного партнера для ремонту вищевказаних підземних переходів.
- Копії договорів надання оренди (або тимчасового користування, або інших таких типів договорів), укладених за результатами конкурсного відбору щодо використання підземних переходів, що знаходяться за вищевказаними адресами.
- Прошу надати відомості про видані ЛМР, її органами, комунальними підприємствами, установами дозволів, погоджень а інших типів дозвільних документів на здійснення підприємницької діяльності (але не виключно торгівлі) у вищевказаних підземних переходах.

З повагою,

Світлана Радевич

Надія Хомицька,

1 Attachment

Віра Струс,

3 Attachments

2017-09-07 12:15 GMT+03:00 Віра Струс <[email address]>:

показати цитоване

Віра Струс,

1 Attachment