Щодо підтвердження того, що пан Коломойський пройшов процедуру реєстрації на особистий прийом до посадових осіб ОП, як і всі інші українці/ки

Тетяна Миколаївна Литвиненко

Доброго дня!

Повторний запит на публічну інформацію

У зв'язку з тим, що на попередній запит від 11 вересня 2019 року Департамент ОП не надав запитуваної інформації.

Досить займатися черговими брезнями, відписками та покриванням злочинів - хто був на зустрічі та що обговорювали - хто про це запитував Офіс Президента - належним чином виконуйте свої обов'язки щодо надання запитуваної публічної інформації від українців/ок.

Так само, як добре знаємо законодавство куди звертатися щодо актів масової прямої дискримінації українських жінок за ознакою статі і віку, упродовж 2014-2019 р.р. наразі вже і збоку Офісу Президента В.Зеленського

10 вересня 2019 року гр.Коломойський на особистому прийомі зустрівся з посадовими особами ОП та паном Президентом України.

У зв'язку з цим роблю поаторний запит на публічну інформацію через електронну форму на сайті Президента, сайту "Доступ до правди" та електронну адресу ОП, роблю це і за допомогою fb, т.ч. посадових осіб Офісу Президента та безпосередньо пана В.Зеленського

 

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.  Пан Коломойський, як усі інші українці/ки записувався на особистий прийом громадян до посадових осіб ОП та пана Президента, у відповідності до вимог на сайті Президента чи як ?

2. Надати копію документа ( реквізити, дату тощо) на підтвердження, що гр.Коломойський пройшов процедуру запису на особистий прийом громадян до посадових осіб ОП та пана Президента у відповідності до вимог викладених на сайті Президента.

До прикладу, мені, всіляко перешкоджають потрапити на особистий прийом до Керівника ОП щодо актів масової прямої дискримінації українських жінок за ознакою статі і віку на підставі прихованих положень і на практиці, т.ч. так званих судах всіх рівнів, впродовж останніх 5 років і до сих пір.

Бо, працівники ОП з числа колишніх працівників АП екс Президента Порошенко - безпосередньо причетні до пособництва і покривання масових злочинів проти українців/ок, і досі безкарні.

Відповідь Офісу Президента, як і попередню відписку так і послідуючу відповідь щодо цього - звісно буде публічно оприлюднено за допомогою соцмереж, т.ч. сторінках посадових осіб ОП та пана В.Зеленського.

З повагою,

Тетяна Миколаївна Литвиненко