Щодо підстав припинення розшуку ТЗ та його поновлення

Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно інформації, наданої Департаментом інформаційно-аналітичної підтримки Національної поліції України, транспортний засіб CHEVROLET Cruze, 2012 р.в., номер кузова (VIN) KL1JA6959CK708807 з 06.02.2015 року перебував у розшуку.
Згідно постанови слідчого відділу Сквирського відділу поліції ГУ НП в Київській області від 31.08.2019 розшук вказаного транспортного засобу припинено.
Слід відмітити, що за роки так званого «розшуку» транспортного засобу, державний номерний знак АІ 44-33 СХ був присвоєний іншому транспортному засобу - VOLKSWAGEN CADDY, 2007 р.в., який ввезений з-за кордону та зареєстрований у Броварському ВРЕР ДАІ в Київській області, а автомобіль, який розшукувався 17 травня 2014 року цим же самим Броварським ВРЕР ДАІ в Київській області перереєстрований на нового власника на підставі довідки-рахунка, виданої 05.03.2014 року.
Новим власником автомобіля, який розшукується став ЯЮС Микола Ігорович, зареєстрованого в м. Бердичів, вул. Гребінки, буд.3, кв.2, 14.08.1976 р.н., ідентифікаційний код 2798515031.
Частиною 1 статті 24 КПК України визначено, що кожному гарантується право на оскарження процесуальних рішень, дій чи бездіяльності суду, слідчого судді, прокурора, слідчого в порядку, передбаченому цим Кодексом.
Відповідно до статті 2 КПК України завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.
Згідно з частиною 1 статті 9 КПК України підчас кримінального провадження суд, слідчий суддя, прокурор, керівник органу досудового розслідування, слідчий, інші службові особи органів державної влади зобов'язані неухильно додержуватися вимог конституції України, цього Кодексу, міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, вимог інших актів законодавства.
Статтею 13 Конвенції про захист прав і основоположних свобод людини визначено, що кожен, чиї права та свободи, було порушено, має право на ефективний засіб юридичного захисту в національному органі.
В рішенні ЄСПЛ "Яременко проти України" суд зазначив, що розслідування скарг має бути незалежним, безстороннім, і при цьому компетентні органи повинні діяти зі зразковою сумлінністю.
У п. 33 Рішення ЄСПЛ у справі "Dombo Beheer B.V. v. The Netherlands" від 27.10.93 року та у п. 38 Рішення ЄСПЛ у справі "Ankel v. Switzerland" від 23.10.96 року закріплено, що принцип рівності сторін у процесі - у розумінні "справедливого балансу" між сторонами вимагає, щоб кожній стороні надавалася розумна можливість представити справу в таких умовах, які не ставлять цю сторону у суттєво невигідне становище відносно другої сторони.

На підставі наведеного вище, вважаючи, що дії слідчих органів, як на мою думку, є протиправними та порушують мої законні права, беручи до уваги, що за увесь час розслідування мене жодного разу не викликали та не відбирали пояснення як у потерпілої сторони, а розшукуваний транспортний засіб безперешкодно використовується та пересувається територією України, оскільки йому присвоєний новий номерний знак та на нього безперешкодно поставлено газобалонне обладнання,

ПРОШУ:

- провести перевірку матеріалів щодо розшуку транспортного засобу CHEVROLET Cruze, 2012 р.в., номер кузова (VIN) KL1JA6959CK708807 від 06.02.2015, державний номерний знак АІ 44-33 СХ (до 17.05.2014) та надати їм належну юридичну оцінку;

- скасувати постанову слідчого відділу Сквирського ВП ГУ НП в Київській області від 31.08.2019 про припинення розшуку транспортного засобу CHEVROLET Cruze, 2012 р.в., номер кузова (VIN) KL1JA6959CK708807 від 06.02.2015, державний номерний знак АІ 44-33 СХ та поновити розшуку транспортного засобу із новим номерним знаком, який присвоєний в Бердичівському ТСЦ.

- про результати розгляду заяви повідомити мене письмово.

В разі, якщо на думку НП, вказаний запит не підпадає під дію Закону України "Про доступ до публічної інформації", прошу розглянути його в порядку, передбаченому Законом України "Про звернення громадян".

З метою економії коштів, відповідь прошу надати у сканованому вигляді через сайт "Доступ до правди" надіславши її на електронну адресу, з якої було одержано цей запит.

З повагою,
Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ
16 березня 2020 року

Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції, Національна Поліція

-- відповідь пишіть над цим рядком --

Доброго дня, Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ!

Створен запит #109165 до Сервіс вхідної електронної кореспонденції НПУ .

Ви можете [1]подивитися прогрес цієї заявки онлайн .

--------------------------------------------------------------------------

Цей лист згенеровано автоматично системою.
Не відповідайте на нього.

References

Visible links
1. https://ticket.np.gov.ua/view.php?auth=o...

Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції, Національна Поліція

-- відповідь пишіть над цим рядком --

Доброго дня, Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ

На ваше звернення #109165 надана відповідь:

направлено відповідь

[1]Перейти для ознайомлення з відповіддю.

--------------------------------------------------------------------------

Цей лист згенеровано автоматично системою.
Не відповідайте на нього.

References

Visible links
1. https://ticket.np.gov.ua/view.php?auth=o...