Щодо підстав прийняття рішення

Доброго дня!

26 вересня 2018 року колегією ВККС ухвалено рішення № 1718/ко-18, відповідно до якого:
- визначено, що суддя Рівненського окружного адміністративного суду Гломб Юрій Олександрович за результатами кваліфікаційного оцінювання суддів місцевих та апеляційних судів на відповідність займаній посаді набрав 651,625 балів;
- визнано суддю Рівненського окружного адміністративного суду Гломба Юрія Олександровича таким, що не відповідає займаній посаді;
- вирішено внести до Вищої ради правосуддя подання з рекомендацією про звільнення з посади судді Рівненського окружного адміністративного суду Гломба Юрія Олександровича.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- яку інформацію (відомості) досліджували члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України під час співбесіди з суддею Гломбом Ю.О. 26.09.2018 та на підставі якої інформації (відомостей) прийняли рішення про невідповідність судді Гломба Ю.О. займаній посаді?

- чи є (чи була) у розпорядженні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України інформація, яка бралась до уваги членами ВККС під час співбесіди 26.09.2018 з суддею Гломбом Ю.О., однак не включена до суддівського досьє Гломба Ю.О. ?

- якщо у розпорядженні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України наявна інформація, яка бралась до уваги членами ВККС під час співбесіди 26.09.2018 з суддею Гломбом Ю.О., однак не включена до суддівського досьє Гломба Ю.О., прошу повідомити чому така інформація не включена до суддівського досьє Гломба Ю.О., що це за інформація (відомості), джерела її походження, зміст тощо ?

З повагою,
Гломб Юрій Олександрович

Паблік, Вища кваліфікаційна комісія суддів України

2 Attachments