щодо підключення до системи GPS

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Людмила Ющенко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Людмила Ющенко

Доброго дня!
23.01.2019 року та 25.01.2019 року відбувся конкурс з перевезення пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, однією із умов якого було підключення транспортних засобів переможців конкурсу до системи GPS та GRPS системи моніторингу.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію про всі транспортні засоби перевізників - переможців конкурсу 23.01.2019 та 25.01.2019 ( по кожному об'єкту конкурсу окремо), (марка, модель, державний номер), в яких облаштовані GPS та GRPS системи моніторингу, та які на момент подання запиту підключені та працюють із запропонованим Організатором програмним забезпеченням для контролю за дотриманням схем і графіків руху пасажирського транспорту на маршруті

З повагою,

Людмила Ющенко, голова Правління ГО "Всеукраїнський антикорупційний альянс"

Сектор забезпечення доступу до публічної інформації КОДА, Київська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Сектор забезпечення доступу до публічної інформації КОДА, Київська обласна державна адміністрація

1 Attachment