щодо підготовки до РКБТ ВООЗ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Миткалик Сергій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Миткалик Сергій

Доброго дня!

На сьогодні у міністерствах України та інших центральних органах виконавчої влади триває підготовка щодо позиції України на 8-ій сесії Конференції Сторін Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну - РКБТ ВООЗ (1-6 жовтня 2018 року, м. Женева, Швейцарія).

Також 8-10 жовтня 2018 року у Женеві буде відбуватись 1-а сесія Наради Сторін Протоколу про ліквідацію незаконної торгівлі тютюновими виробами до РКБТ ВООЗ, яка проходитиме у зв'язку з 8-ою сесією Конференції Сторін.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, що надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати таку інформацію (документи):

1) Повідомити, чи надходили до Міністерства охорони здоров'я України будь-які листи та/або пропозиції від фізичних та юридичних осіб стосовно формування технічного завдання до 8-ї сесії Конференції Сторін РКБТ ВООЗ та 1-ї сесії Наради Сторін Протоколу.

2) Повідомити про кількість листів/пропозицій та імена фізичних чи юридичних осіб, від яких вони надійшли, якщо такі листи або пропозиції були отримані Міністерством охорони здоров'я України.

3) Надати копії останніх 5-ти листів, якщо вони надходили до Міністерства охорони здоров'я України.

З повагою,

Миткалик Сергій

Позднякова Надія, Міністерство охорони здоров'я

Доброго дня! А Ви вважаєте, що МОЗ України є головним розпорядником
запитуваної інформації?

11.09.2018 13:34, Миткалик Сергій пишет:

показати цитоване

Миткалик Сергій

Думаю, що так. Адже, саме МОЗ готує технічне завдання до 8-ї сесії Конференції Сторін РКБТ ВООЗ.

З повагою,

Миткалик Сергій

Відділ з питань міжнародної діяльності та євроінтеграції МОЗ,

1 Attachment

МОЗ України надсилає відповідь на Ваш запит від 11.09.2018.