щодо пам'ятника Жукову в Харкові

Марина Суркова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи охороняється державою як пам'ятка історії та монументального мистецтва пам'ятник маршалу Г. Жукову, який розташовано в Харкові на проспекті Петра Григоренка?
Якщо так, то надайте копію нормативно-правового акту який це підтверджує.
2. Чи внесено пам'ятник маршалу Г. Жукову, який розташовано в Харкові на проспекті Петра Григоренка до Державного реєстру нерухомих пам'яток України (місцевого значення)? Якщо так, то зазначте порядковий номер, дату внесення, до якого виду віднесено об'єкт, № та дата наказу МКТ/Мінкультури про занесення до Реєстру та охоронний номер об'єкту. Та надайте посилання на цей реєстр (якщо він є на сайті Міністерства культури України).
3. Чи є пам'ятник маршалу Георгію Жукову, що розташований в Харкові на проспекті Петра Григоренка пам'ятником особі, яка обіймала керівні посади у вищих органах влади та управління СРСР?
4. Чи підлягає він обов'язковому демонтажу, відповідно до Закон України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”?
5. Хто на даний час повинен приймати рішення щодо демонтажу пам’ятника маршалу Георгію Жукову, що розташований на проспекті Петра Григоренка в Харкові?

З повагою,
голова ГО "Громадсько-правовий захист"
Марина Суркова

Малюкіна В.О.,

1 Attachment

.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]