Щодо отруєння десяти дітей із ДНЗ №153, що розташований на вулиці Наукові, 108

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Пономарева Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Пономарева Олена

Розпорядник інформації:
Львівська міська рада
пл. Ринок, 1,Львів,79008

Управління освіти ДГП ЛМР
Начальнику п.Довганик З.М.
пл. Ринок, 9,Львів,79008

Запитувач:
ПІБ: Голова ГО «Батьківська рада Львівщини» Пономарева О.В.
ел.адреса: [email address]

ЗАПИТ
на отримання публічної інформації

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію та документи, котрі стосуються наступного.

Днями у Львові у ЗМІ та соцмережі Facebook поширили інформацію про отруєння десяти дітей із ДНЗ №153, що розташований на вулиці Наукові, 108 (у дошкільнят виявили нудоту та високу температуру, що свідчило про ймовірне отруєння).
Пізніше, за словами начальниці управління освіти ЛМР Зоряни Довганик, у Львівському обласному лабораторному центрі здійснили перевірку, яка показала, що дошкільнята постраждали не від харчового отруєння: «Відповідно до отриманої інформації, це є ентеровірусна інфекція, яка не має жодного стосунку до харчування", — зазначила Зоряна Довганик (джерело – сайт 032.ua).

Враховуючи зазначене, просимо надати:
1) Інформацію та копії документів, скерованих управлінню освіти Львівським обласним лабораторним центром про результати здійсненої вищевказаної перевірки, яка показала, що дошкільнята постраждали не від харчового отруєння, а через ентеровірусну інфекцію.
2) Інформацію та копії документів, отриманих від інших медичних органів, закладів, установ, котрі свідчать, що дошкільнята постраждали не від харчового отруєння.
3) Інформацію та копії документів, скерованих управлінням освіти, ЗДО №153 чи райво в Львівський обласний лабораторний центр, інфекційну лікарню, інші медоргани, установи чи заклади для з’ясування обставин, що стало причиною захворювання десяти дітей із ДНЗ №153.
4) Чи з’ясовувались причини захворювання щодо усіх десяти дошкільняти, чи лише частково.

Інформацію просимо надавати, зберігши нумерацію поставлених запитань.

Якщо, ця інформація відноситься до інформації з обмеженим доступом, то надати наказ на її обмеження.
Якщо ця інформація містить персональні дані, то приберіть в документах персональні дані та надайте документи без персональних даних. Якщо ж персональні дані є такими, що не підпадають охороні, або такими, що оприлюднені самими власниками персональних даних – не прибирайте їх.
Якщо деякі з вищезазначених документів відсутні - чітко напишіть, що вони відсутні, вкажіть причини.
Згідно з частинами 1 і 4 статті 20 Закону № 2939 розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів із дня отримання запиту.

З повагою,
Голова ГО
«Батьківська рада Львівщини» О.Пономарева

04 лютого 2019

Управління освіти Львівської міської ради,

1 Attachment

З повагою, управління освіти!