Щодо отримання Президентом України біометричного паспорту для виїзду за кордон.

Олександр Гашпар

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, враховуючи факт оформленні і видачі Президенту України 12.01.2015 року паспорту громадянина України для виїзду за кордон з імплантованим безконтактним електронним носієм серії FB № 000001, з метою недопущення дискримінації інших громадян в питаннях реалізації ними свого конституційного права стосовно оформлення і видачі закордонних паспортів з боку ДМС України, я б хотів отримати доступ до інформації про те

- На підставі якого документу Президент України перетинає кордон держави і виїжджає за межі України - дипломатичного паспорту чи загального паспорту громадянина України для виїзду за кордон?
- Чи звертався, і якщо так то коли Президент України звернувся із заявою – анкетою, обов’язкове подання котрої передбачено пунктом 22 Порядку
оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, його тимчасового затримання та вилучення, затвердженого Постановою КМУ №152 (зі змінами), до ДМС України або МЗС України про оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон, на підставі котрої йому було оформлено і видано 12.01.2015 року паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії FB № 000001?
- Чи надавалися Президентом України або уповноваженими ним органами чи особами, разом із заявою - анкетою документи, на підтвердження здійснення ним оплати встановлених законодавством платежів, або оригінал і копію документа про звільнення від таких платежів, а також чи оплачувались ним посередницькі послуги Державного Підприємства «Документ»? (прошу також долучити копії відповідних платіжних документів)
- В який термін і в яку загальну суму обійшлось оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон Президенту України?

З повагою,
Олександр Гашпар

Від: Відкритість
Адміністрація Президента України

 

 

О.ГАШПАРУ

 

 

 

Шановний пане Гашпар!

 

На Ваш запит, що надійшов до Головного департаменту забезпечення доступу
до публічної інформації Адміністрації Президента України 14 січня 2015
року через сайт "Доступ до правди", повідомляємо наступне.

Президент України Петро Порошенко виїжджає з візитами за межі України та
повертається в Україну на підставі дипломатичного паспорта України,
виданого відповідно до Положення про дипломатичний паспорт України,
затвердженого Указом Президента України від 26 лютого 1998 року № 153.

Стосовно решти питань Вашого запиту, які стосуються отримання Президентом
України Петром Порошенком паспорта громадянина України для виїзду за
кордон повідомляємо, що Адміністрація Президента України не є
розпорядником запитуваної Вами інформації.

Відповідно до пункту 3 статті 22 Закону України "Про доступ до публічної
інформації" Ваш запит надіслано належному розпоряднику інформації —
Державній міграційній службі України.

Дякуємо за Ваш запит.

 

З повагою

 

 

 

 

Керівник Головного департаменту

забезпечення доступу до публічної інформації

Адміністрації Президента України                              
          О.Кошелєв

Link: [1]File-List
Link: [2]themeData
Link: [3]colorSchemeMapping

References

Visible links
1. file:///c:%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_filelist.xml
2. file:///c:%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_themedata.thmx
3. file:///c:%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_colorschememapping.xml

Посилання

Від: Grygoryeva AV


Attachment 40013807017 26 12 42 15 1.pdf
110K Завантажити відповідь


-- 
З повагою,

Григор`єва А.В.
помічник Голови ДМС України

[1][email address]
(044) 256-16-57
(044) 254-78-81 ф

Державна міграційна служба України
[2]http://dmsu.gov.ua

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. http://dmsu.gov.ua/

Посилання

Відслідковування запиту

8 користувачів слідкують за цим запитом