Щодо органу управління

Володимир Іванов

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Постановою Кабінету Міністрів України від 02 вересня 2019 р. № 829 (далі – Постанова) утворено Міністерство культури, молоді та спорту України. Відповідно до п. 7 Постанови, Міністерство культури, молоді та спорту є правонаступником майна, прав і обов'язків Міністерства культури і Міністерства молоді та спорту, що ліквідуються.
Постановою Кабінету Міністрів України "Деякі питання діяльності Міністерства культури, молоді та спорту" від 16 жовтня 2019 р. № 885 затверджено Положення про Міністерство культури, молоді та спорту України.
Листом Міністерства культури, молоді та спорту України №886/1-280/20/33 від 28.02.2020 р. надана інформація щодо передачі цілісних майнових комплексів державних підприємств, установ та організацій за переліком згідно з додатком із сфери управління Міністерства культури та із сфери управління Міністерства інформаційної політики відповідно до сфери управління Міністерства культури, молоді та спорту. В той же час відсутні об'єкти, органом управління яких є (було) Міністерство молоді та спорту України.
Враховуючи вищезазначене, прошу:
1. Надати перелік об'єктів нерухомого майна, органом управління яких було Міністерство молоді та спорту України та які передані Міністерством молоді та спорту України до Міністерства культури, молоді та спорту України - органом управління якими на даний час є Міністерство культури, молоді та спорту України (якщо передані);
2. Надати нормативні та інші документи на підставі яких об'єкти нерухомого майна, що належали Міністерству молоді та спорту України передані Міністерству культури, молоді та спорту України (акти приймання-передачі, розподільчий баланс, тощо)
3. Прошу повідомити чи проведена державна реєстрація об'єктів, органом управління яких було Міністерство молоді та спорту України за Міністерством культури, молоді та спорту і з якої дати (у разі фактичної передачі).

З повагою,

Володимир Іванов

Міністерство культури, молоді та спорту України

1 Attachment