Щодо організації кампанії з вакцинації

Слободянюк Наталія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

завдання, які було визначено Головнокомандувачем Збройних Сил України на службовій нараді 26.02.2021 р. з керівним складом Збройних Сил України щодо організації кампанії з вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19 особовому складу Збройних Сил України.

Відповідно до ч. 2 ст. 6, ч. 2 ст. 9 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" обмеження доступу до службової інформації здійснюється відповідно до закону при дотриманні сукупності таких вимог:
1) виключно в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи кримінальним правопорушенням, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя;
2) розголошення інформації може завдати істотної шкоди цим інтересам;
3) шкода від оприлюднення такої інформації переважає суспільний інтерес в її отриманні.

З повагою Слободянюк Наталія

Слободянюк Наталія

Доброго дня!

Прошу надати відповідь на мій запит від 14.03.2021 р.

З повагою Слободянюк Наталія