Щодо опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора наук

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

п. 2.1 Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17.10.2012 № 1112 визначено що "за темою дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук необхідна наявність не менше 20 публікацій у наукових (зокрема електронних) фахових виданнях України та інших держав".
Прошу надати наступне роз'яснення: чи можуть бути враховані і за яких умов публікації за темою дисертації, що опубліковані у фахових виданнях з юридичних наук, якщо їх опублікував к.ю.н. зі спеціальності 12.00.07, який планує захищати докторську дисертацію зі спеціальності 25.00.01, адже у п. 2.1 Наказу чітко не прописано, що публікації повинні бути тільки з фаху, з якого планується захист докторської.

З повагою,

Наталія

Департамент Атестації Кадрів, Міністерство освіти і науки України

Департамент Атестації Кадрів, Міністерство освіти і науки України