щодо одноразової грошової допомоги дружині волонтера, загиблого в АТО

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

ЗА № Ю-806 У ВЕРЕСНІ ЦЬОГО РОКУ З ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ВАМ НАДІСЛАНЕ РІШЕННЯ ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ДРУЖИНІ ВОЛОНТЕРА, ЗАГИБЛОГО В АТО ЛІТОМ 2014 РОКУ (на жаль, дружина цього загиблого небажає публічності, тому я обмежусь лише тим, що вона з Городенківського району Івано-Франківської області, адже на конфіденційні запити міністерство невідповідає, для того, щоби полегшити відповідь наводжу цитату з судового рішення по справі № 342/118/16-ц Городенківського районного суду "Свідоцтвом про смерть серії І-МИ №135377, виданим Виконавчим комітетом Іспаської сільської ради Вижницького району Чернівецької області 29.07.2014 року стверджено, що ОСОБА_5, помер 23.07.2014 року у віці 30 років, про що в Книзі реєстрації смертей 29.07.2014 року зроблено відповідний актовий запис №32, місце смерті Донецька область, Тельманівський район, село Нова Марївка").
Добалю також, що ту обставину, що дружина цього загиблого має право на одноразову допомогу я, хоч і не правознавець, проте досвід в питаннях права маю чималий, а тому на її просьбу доказував та доказав за практично 1 рік 2 місяця часу, представляючи її інтереси в органах влади, бо більше ніхто з практикуючих юристів нехотів їй допомогти безоплатно в питаннях доказування її права в правовому аспекті, що право на одноразову грошову допомогу вона має.

На даний час дружина загиблого волонтера де-кілька разів телефонувала мені та запитувала чому їй дотепер невиплачена допомога, що її належиться. Мені, на жаль, відповісти немає що. Єдине, що я ще можу зробити, так це отримати відповідну інформацію на поданий інформаційний запит (цей і до Кабміну).

А тому ПРОШУ надати відповідь на питання в якому на даний час стані виконання РІШЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ, прийняте у вересні цього року (заява про призначення допомоги реєструвалася 20.07.2016 року за № Ю-806), щоби передати отриману відповідь дружині загиблого в АТО літом 2014 року волонтера, в іншому випадку прийдеться судитися, що честі безчесному міністерству і Кабміну (як вбачається) не прибавить.

З повагою,
Роман Котик

172 Діловод управління у справах ветеранів та участників АТО, Міністерство соціальної політики України

1 Attachment

__________ Information from ESET Mail Security, version of virus signature database 14485 (20161122) __________

The message was checked by ESET Mail Security.
http://www.eset.com

Роман Котик залишив коментар ()

Відповідь на запит отримав, проте це ж саме могли би зробити і раніше, коли більш точний запит надсилав по електронці на відповідну пошту міністерства. В цьому публічному запиті ймовірніше всього шукати відповідь було важче, бо особа, якої безпосередньо стосується інформація, незахотіла публічності, тобто, - щоби її персональні дані були вказані в публічному запиті.