щодо обрання голови НАЗК

Миткалик Сергій

Доброго дня!

Враховуючи норми прийнятого Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції" № 140-IX від 02.10.2019 року та відповідно до частини першої статті 5 Закону України "Про запобігання корупції" керівництво діяльністю Національного агентства здійснює його Голова, який призначається на посаду та звільняється з посади Кабінетом Міністрів України в порядку, визначеному цим Законом.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Повідомити про відповідальний підрозділ КМУ, який здійснює формування (визначення шести осіб) Конкурсної комісії з відбору на посаду Голови Національного агентства з питань запобігання корупції (відповідно до ч. 2 ст. 6 ЗУ "Про запобігання корупції")

2) Надати інформацію про орієнтовну дату та строки формування Конкурсної комісії з відбору на посаду Голови НАЗК.

3) Надати інформацію про спосіб відслідковування формування Конкурсної комісії з відбору на посаду Голови Національного агентства з питань запобігання корупції (відповідно до ч. 2 ст. 6 ЗУ "Про запобігання корупції").

З повагою,

Миткалик Сергій

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

Відповідь у вкладеному файлі.

показати цитоване