Щодо обовязку поширення інформації серед населення відповідно до Комунікаційної рамки, схваленої ДК ТЕБ та НС

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Вікторія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

-надати вичерпний перелік всіх організіцій, відомств та уснов, всіх форм власності на яких покладено обовязок поширювати інформацію серед населеня щодо виконання "Комунікайного плану щодо визначення алгоритмів дій у разі виникнення захворювання COVID-19 від 10 березня 2020 року, який було схвалено відповідно до пункту 2 протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 №2, ПОСТІЙНО, з використанням "Комунікаційної рамки".

Нагадую, що згідно ст. 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

У випадку, якщо з якихось причин неможливо надати змістовну відповідь по суті запиту-вказати причину та перенаправити(переадресувати) за належністю,у відповідності до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації", Розпоряднику зазначеної інформації.

У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь - письмово вказати причину та повідомити про це запитувача.

З повагою,

Вікторія

Public Health Department MOH,

1 Attachment

--
З повагою
Директорат громадського здоров'я  та профілактики захворюваності МОЗ
України