Щодо обмеження ЦСПК «Спорт для всіх» ЄДРПОУ 38671388 застосування податкової знижки

Доброго дня!

Постанова Пленуму Вищого адміністративного суду України №10 від 29 вересня 2016 року пункті 2.4. зазначає:«у силу частини п'ятої статті 6 Закону № 2939-VI (Закону України "Про доступ до публічної інформації") доступ до інформації щодо розпорядження комунальним підприємством комунальним майном, зокрема, інформація про використання коштів, розподіл доходів від надання послуг (продукції, товарів), виплати заробітної плати працівникам, використання вкладів та дотацій з бюджетів, інші витрати, та прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно, може бути обмежено лише за умов, передбачених частиною п'ятою статті 6 Закону № 2939-VI. У цьому контексті така інформація є суспільно необхідною, а комунальні підприємства є її розпорядниками відповідно до пункту 4 частини другої статті 13 Закону № 2939-VI».
Як і те, що виконання вимог Закону України «Про відкритість використання публічних коштів», за яким із визначення публічних коштів вбачається, що до таких коштів належать не лише кошти державного та місцевих бюджетів, кошти державних органів, фондів та установ, а і ОТРИМАНІ від здійснення господарської діяльності кошти суб’єктами господарювання державної і комунальної власності.(Роз’яснення уповноваженого ВРУ з прав людини https://www.ombudsman.gov.ua/files/docum...)
Дані проходження яких по банківських рахунках установи, подається останнім у формі оприлюднення на єдиному веб - порталі використання публічних коштів https://spending.gov.ua/new/disposers/38...
В зв’язку з відсутністю оприлюднення даних ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ цивільно-правових договорів ЦСПК «Спорт для всіх», ЄДРПОУ 38671388 за визначеними формами Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» та наявністю надання позашкільної освіти на КОМЕРЦІЙНІЙ ОСНОВІ ЦСПК «Спорт для всіх» ЄДРПОУ 38671388 без укладання договорів з батьками (замовники послуг), що унеможливлює виконання порядку застосування останніми податкової знижки визначений ст. 166 ПКУ. За якою фізична особа має право на компенсацією вартості здобуття позашкільної освіти, що надається на комерційній основі. Порядок застосування податкової знижки визначений ст. 166 ПКУ. При оформлені цієї податкової знижки щодо суми коштів, сплачених за навчання, контролюючий орган (ДФС), в якому перебуває на обліку платник податків, вимагає документи за переліком за яким обліковується ДОГОВІР З ЗАКЛАДОМ про надання відповідних послуг, де обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх виконання, надання (п.п. 166.2.1 п. 166.2 ст. 166 Податкового Кодексу України). А платник податків зобов’язані пред’являти документи і відомості, пов’язані з отриманням податкової знижки, обчисленням і сплатою ПДФО, та підтверджувати їх необхідними документами (п.п. «в» п. 176.1 ст. 176 ПКУ). За відсутності ДОГОВІРІВ З ЗАКЛАДОМ про надання відповідних послуг, скористатися правом на компенсацію не має можливості.
Виходячи з вище наведеного та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копії Таблиці_5 Звіту з єдиного соціального внеску (ЄСВ) ЦСПК «Спорт для всіх», ЄДРПОУ 38671388 за 2019, 2020, 2021 роки, відповідної законодавчо встановленої форми https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z046...

11.08.2021

З повагою,

Petro