Щодо обмежень на проведення відео-, кіно- та фотознімання

Лебедь Михайло Олексндровч

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", прошу Вас надати мені:
1). перелік нормативно-правових актів, які забороняють або іншим чином обмежують проведення відео-, кіно- та фотознімання місцевості та об'єктів в рамках правового режиму воєнного стану та інших правових режимів, які діють в даний момент і діятимуть одразу після завершення воєнного стану на територіях Донецької та Луганської областей;
2). копії цих нормативно-правових актів, якщо вони не відносяться до інформації з обмеженим доступом;
3). якщо запитувана мною інформація частково відноситься до інформації з обмеженим доступом - витримки з цих нормативно-правових актів, що містять норми, які забороняють або іншим чином обмежують проведення відео-, кіно- та фотознімання місцевості та об'єктів.

Копії документів прошу Вас надіслати у письмовій формі або на адресу: 87515, м.Маріуполь, пр.Миру, 85, а/c № 102, або у електронній формі (скан-копії документів) на електронну поштову скриньку сайту "Доступ до правди".

Прошу Вас надати відповідь на цей запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це визначено у ч. 1 ст. 20 Закону "Про доступ до публічної інформації". Готовий відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк у разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, як це визначено у ч. 2 ст. 21 Закону "Про доступ до публічної інформації".

Нагадую, що згідно з ч. 2 ст. 1 Закону "Про доступ до публічної інформації", публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом.

Лебедь Михайло Олександрович, 

член правління ГО "Правозахисна ініціатива"
14.12.2018

Відділ формування політики та моніторінгу, Міністерство внутрішніх справ України

1 Attachment

Відділ формування політики та моніторінгу, Міністерство внутрішніх справ України

1 Attachment

--------------------------------------------------------------------------

От: "Відділ формування політики та моніторінгу" <[email address]>
Кому: "foi+request-43779-c0268173"
<[FOI #43779 email]>
Отправленные: Четверг, 27 Декабрь 2018 г 18:28:11
Тема: відповідь МВС