Щодо об'єднання громад сел. Ювілейне, с. Степне і м.Підгороднє (до уваги Ювілейної селищної ради)

Сергій Буштрук

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У зв'язку зі стартом кампанії "об'єднання" громад, розповсюдженням інформаційного матеріалу та проведенням опитування у сел. Ювілейне прошу:

1) Надати документ, який гарантує правдивість інформації, що розповсюджується в інформаційних листівках (Додаток - http://savepic.ru/7084786.jpg).
2) Надати документ, що підтверджує правомірність проведення опитування в сел. Ювілейне щодо об'єднання з м. Підгороднє з вказанням строків проведення цього опитування.
3) Надати документ, що підтверджує правомірність проведення опитування в сел. Ювілейне щодо об'єднання з с. Степове з вказанням строків проведення цього опитування і надати документ про результати цього опитування.
Не виключено, що про проведення такого опитування громаді селища Ювілейне не було відомо. Прошу дати роз'яснення щодо інформування громади в цьому випадку.
4) Прошу роз'яснити особливості розпорядження землею, що належить сел. Ювілейне при об'єднанні з м. Підгороднє.
5) Прошу роз'яснити принцип розподілення об'єднаного бюджету в "об'єднаній" громаді (використання доходів з оренди землі, інфраструктурні проекти).
6) Прошу вказати місце розташування дитячого садка, що будується у сел. Ювілейне.
7) Прошу повідомити онлайн - ресурс де можна переглянути рішення Ювілейної селищної ради.

З повагою,

Сергій Буштрук