Щодо нормативно-правових актів Командувача об’єднаних сил

Лебедь Михайло Олексндровч

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації", просимо надати перелік нормативно-правових актів Командувача об’єднаних сил в Донецькій і Луганській областях, норми яких:

1) обмежують перебування в масових сукупченнях людей на територіях підконтрольних українським силам частин Донецької та Луганської областей у зв'язку з протидією розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19;

2) обмежують проведення мирних зібрань (беззбройних зборів, мітингів, походів, демонстрацій, релігійних зібрань і т.п.) на територіях підконтрольних українським силам частин Донецької та Луганської областей за умов відсутності дії правових режимів воєнного та надзвичайного станів.

Відповідь просимо Вас надати у електронній формі (скан-копію відповіді) на електронну поштову скриньку сайту "Доступ до правди".

Просимо Вас надати відповідь на цей запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту, як це визначено у ч. 1 ст. 20 Закону "Про доступ до публічної інформації".

З надією на співпрацю!

З повагою,
Лебедь Михайло Олександрович,
член правління ГО «Правозахисна ініціатива»
10.07.2020