Щодо НЕЗАКОННИХ витрат на проведення Євробачення 2017, розпорядником коштів Держкомтелераіо України.

Людмила Половинська

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Згідно сторінок 32-33 Звіту Рахункової палати від 24.07.2018 №19-4
п.4.1 Аналіз використання коштів, спрямованих НТУ / публічному акціонерному товариству "Національна суспільна телерадіокомпанія України"/ на оплату праці осіб, залучених до підготовки та проведення Євробачення, прошу надати мені для ознайомлення документи про виплати гонорарів за виступи та репетиції всім зазначеним у звіті на сторінках 32-33 особам, без персональної інформації.

З повагою,

Людмила Половинська

Людмила Половинська

Уточнювальна інформація до запиту. Доброго дня! На жаль у Звіті Рахункової палати відсутній аналіз оплати праці вокалістів та артистів балету, які працювали під час репетицій конкурсу Євробачення 2017 в Києві з початку березня 2017 року до початку травня 2017 року. Всі вокалісти та артисти балету були відібрані для цієї роботи на Всеукраїнському конкурсі, який проводили НТКУ та ЄМС у лютому 2017 року. Всі вокалісти виконували НАЖИВО вокальні номери, надані країнами учасниками конкурсу, підбирали костюми та грим за власні кошти. Репетиції відбувались кожного дня з ранку до вечора, для відточення найдосконалішого телевізійного показу учасників конкурсу від різних країн під час Прямих єфірів. Все спілкування під час репетицій відбувалось англійською мовою. Знання англійської на рівні вільного спілкування, високий професійний рівень вокального виконання - умова конкурсу НТКУ. Слід зазначити, що молодих виконавців просто ОБМАНУЛИ і не заплатили в повному обсязі за тривалу та самовіддану працю під час підготовки конкурсу Євробачення 2017. РАХУНКОВА ПАЛАТА навіть не внесла в свій ЗВІТ відомості про репетиції та про артистів, які були задіяні під час підготовки Євробачення 2017 в УКРАЇНІ!

З повагою,

Людмила Половинська

З повагою,

Людмила Половинська

Людмила Половинська залишив коментар ()

Державні службовці Держкомтелерадіо НЕ ВМІЮТЬ розміщати відповіді на сайті "Доступ до правди" !!! З повідомлення наданого по телефону : У нас не виходить надати відповідь на сайті "Доступ до правди"... ми не вміємо писати... вміємо тільки читати. У нас більшість державних службовців люди з поганою пам,яттю, поганими математичними здібностями , і взагалі, нас прийняли на держ. службу за особисту відданість! І тому ми робимо те що нам наказують!!!

Деревянчук Г.Ю.,

..
[email address]

18.03.2019. 1119/17/5

!

11.03.2019. ,
3 22 "
",
" ",
.


. .

-

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]