щодо невикоання зобов язнь Мінфіном

Леся Севрук

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У Міністерства фінансів України є зобов’язання створити Інформаційно-аналітичну систему «Прозорий бюджет» (далі – ІАС «Прозорий бюджет») та в рамках ІАС «Прозорий бюджет» впровадити підсистему «Бюджет для громадян» , строк впровадження якої визначений грудень 2017 року. Ці питання були також підтримані Громадською радою при Мінфіні у грудні 2015 року та у грудні 2017 року. ІАС «Прозорий бюджет» має бути інтегрована на Єдиний портал використання публічних коштів («Є-дата»).

Станом на 26.02.2018 Мінфін не виконав своє зобов’язання щодо впровадження підсистеми «Бюджет для громадян». Більш того, станом на 26.02.2018 Мінфін не ініціював жодної закупівлі щодо створення ІАС «Прозорий бюджет», жодної інформації щодо планів закупівель досі немає на Офіційному порталі оприлюднення інформації про публічні закупівлі України («Прозорро»). Є єдиний запис з цього питання у плані закупівель щодо послуг для розвитку та вдосконалення порталу Є-дата на суму 7,2 млн. грн., який заплановано на січень 2018 року, але це досі в планах, тендер не відкрито, хоча вже кінець лютого.

Прошу надати інформацію про:
(1) причини невиконання зобов’язання щодо впровадження модулю «Бюджет для громадян» у строк;
(2) хто (назва підрозділу, ПІБ керівника) відповідальний у Мінфіні за впровадження модулю;
(3) нові строки виконання зобов’язання щодо впровадження модулю «Бюджет для громадян»;
(4) план закупівель Мінфіну що стосуються послуг створення ІАС «Прозорий бюджет» та порталу Є-дата;
(5) витяги із протоколів засідань тендерного комітету Мінфіну що стосуються питань закупівель послуг пов’язаних з ІАС Прозорий бюджет та функціонування порталу Є-дата.

З повагою,

Леся Севрук

publishinfo, Міністерство фінансів України

1 Attachment

publishinfo, Міністерство фінансів України

1 Attachment