Щодо недоброчесності судді Ступак О.В.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Правосудний Іван, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Правосудний Іван

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Чи дійсно, стосовно судді Касаційного цивільного суду Ступак Ольги В'ячеславовни Громадською радою доброчесності рішенням від від 11.05.2017р. затверджено висновок про
невідповідність Ступак О.В. критеріям доброчесності та професійної етики.

Зазначена інформація витребовується у зв'язку із необхідністю отримання офіційних підтвержень винесення зазначеною особою неправосудних рішень та направлення відповідних документів до правоохоронних органів і оприлюднення інформації у ЗМІ.

З повагою,

Правосудний Іван

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти